اگر ترجیح می‌دهید انسان متوسطی باشید و به کمترین‌ها قانع هستید، این هفت روش به شدت موثر هستند!

کارها را به تعویق بیندازید

باور پیدا کنید که فرصت‌های زندگی ماندگار هستند. امروز لازم نیست کاری بکنید چون همیشه فردایی برای انجام کار وجود دارد. سعی نکنید خیلی کار کنید. هیچ عجله‌ای نیست. منتظر باشید، چون تنبلی احساس خوبی دارد. و همینطور منتظر فرصت های بعدی باشید و فرصت‌های کنونی را از دست بدهید.

 

نگران حرف مردم باشید

برای تایید و تصدیق دیگران زندگی کنید. آنچه را که فکر می‌کنید دیگران می‌خواهند انجام دهید یا آنچه را که نمی‌خواهند انجام ندهید. معیار ارزیابی شما برای تصمیم‌گیری‌های کوچک و بزرگ تایید دیگران باشد.مدام از نگاه دیگران و اینکه ممکن است دیگران در مورد شما چه فکری کنند، بترسید.

 

فقط به نتیجه نهایی توجه کنید

به جای آنکه هدف بزرگ خود را به اهداف کوچکتر قابل انجام تقسیم کنید و مرحله به مرحله پیش بروید، فکر خود را فقط به موفقیت معطوف کنید. فقط در رویاها و ایده‌آل‌ها زندگی کنید و هیچ قدمی برای انجام برنامه‌های خود برندارید.

 

با امنیت بالا عمل کنید

هیچگاه به خطر فکر نکنید. ریسک کوچک، بزرگ یا متوسط، نه به هیچ وجه. خود را در پیله‌ای امن محبوس کنید. اگر قبلاً هم به این روش عمل می‌کردید اکنون هم ادامه دهید و روی خط امن حرکت کنید.

 

خود را با افراد پایین‌تر مقایسه کنید

خود را با مردمی که از شما ضعیف‌تر، فقیر تر و تنبل‌تر هستند مقایسه کنید. این کار بلافاصله به شما احساس خوبی می‌دهد و همه مشکلات فکری شما بلافاصله محو می‌شود. تا وقتی که غرق نشده‌اید نیازی نیست دست و پا بزنید و تلاش کنید.

 

در ابهام بمانید

با ترس‌های خود روبرو نشوید. آنها را همانگونه که هستند یعنی مبهم و سخت به حال خود رها کنید. بگذارید این ابهام شما را عقب نگه دارد و همیشه از آن بترسید. بگذارید این شک و تردیدها باعث لرزیدن و دلشوره شود. ترس خود را با کشف حقیقت و رفع ابهام کم نکنید.

 

شکست را سرنوشت خود بدانید

همیشه و همیشه آخر کار را شکست و ناکامی ببینید. باور داشته باشید که با هر ضربه‌ای بازی را باخته‌اید و نمی‌توانید بعد از شکست بلند شوید و کمر راست کنید. کار شما ساخته است و لازم نیست مانند احمق‌ها بیهوده تلاش کنید.

 

این مراحل ساده را بکار ببندید تا در بهترین حالت فرد متوسطی باشید و فرصت‌های خود را از دست بدهید! یا بر خلاف آنها عمل کنید و زندگی بهتری را شروع کنید یک زندگی هیجان انگیز!

 

اما اگر مایلید دیگر متوسط نباشید یک راه موثر وجود دارد: تعادل کنونی را که تمام فرصت‌های زندگی را از شما می‌گیرد به هم بزنید، از تکرار بپرهیزید و بدانید که زندگی "نتوانستن" بدترین زندگی‌هاست.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : ۱۳٩٠/۳/٢۸ | ٧:٢۳ ‎ق.ظ | نویسنده : چله نشین | نظرات ()
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.